top of page
47.jpg

Hakkımızda

2015 senesinde aldığım MSA Mutfakta Pastacılık ve Ayşem Öztaş'tan almış olduğum naked cake pastacılık eğitimleri ile merakımı profesyonel bir yöne çekmeye karar verdim. En başta yaptıklarımı paylaşabilmek amacıyla Instagram'da RaftaPasta hesabını kurdum. 1 sene içinde yavaş yavaş sipariş almaya başladım. 7 senedir de pasta yapıyorum.

 

Şu anda ağırlıklı çocuk pastaları olmak üzere hem çocuklara hem de yetişkinlere özel doğum günü, nişan veya düğün pastaları hazırlamaktayım.  Lezzetli pastalar sunabilmek amacıyla, taze ve kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyorum. İçerik olarak orman meyve (Organik Orman) ve Belçika çikolatalı (Callebaut) pastalar sunmaktayım. Herkes orman meyveden pek hoşlanmayabilir, bu durumlarda çilek veya muz seçeneklerimiz de mevcut.

 

Rafine şekeri tercih etmeyen müşterilerimize  hindistan cevizi şekeri ile hazırladığımız pastalarımızı sunmaktayız. Beyaz un yerine, tam buğday unu ile keçiboynuzu unu karıştırıyoruz. Pastacı kremasını, hindistan cevizi şekeri, muz ve keçiboynuzu özütü ile tatlandırıyoruz. Beyaz şekersiz olması lezzeti bakımından gözünüzü korkutmasın :) Taptaze, lezzetli, temiz içerik :)

 

2023 senesi itibariyle sadece pastalarla değil pasta süsleriyle de partilerde yer alalım hem de ulaşamadığımız şehirlere de ulaşalım fikriyle RaftaPasta Parti olarak mum, pasta süsü, taç, bannerler gibi parti ürünlerini satışa sundum. Zaman içerisinde ürün gruplarımızı ekleyerek çeşitlendireceğim. 

 

RaftaPasta Parti ürünleriyle, siz de özel günlerinizde kendi yaptığınız pastalarınız üzerinde eğlenceli süslerimizi kullanabilir, neşenize neşe katabilirsiniz! 

 

Özel gününüze hazırlanmanın heyecanı, o günü beraber yaşamanın keyfi ve seneler sonra bakılacak fotoğraflarda RaftaPasta & RaftaPasta Parti olarak varolmak fikri, heyecan verici!

 

Sevgiler,

Gülay G.

bottom of page